Hufiec Puck

Importer części samochodowych
Części do samochodów niemieckich w hurtowych cenach.
Podzespoły do aut niemieckich
Hurtownia części do samochodów takich jak BMW ,VW itp.
Transport i specdycja
W kierunkach Niemcy -> Polska ; Polska ->Niemcy

Zabiegi Upiększające – Mezoterapia.

Któż z nas nie chciałby być wiecznie młody i piękny ?

Na tak postawione pytanie odpowiedź może być tylko jedna.
Każdy człowiek chce wyglądać jak najlepiej, mieć gładka i jędrną skórę, mimo bezwzględnie upływającego czasu. W erze technicznych możliwości z pomocą przychodzi nam mezoterapia mikroigłowa.

Zabiegi mezoterapii, czyli wstrzyknięcia bezpośrednio pod skórę niewielkich dawek aktywnych preparatów, błyskawicznie poprawią wygląd i w sposób naturalny pozwolą zahamować proces starzenia.

W zależności od problemu klienta dobiera się preparaty, które najlepiej pobudzają do regeneracji skórę i odpowiednio ją uelastyczniają. Jako substancję aktywną możemy stosować kwas hialuronowy, kwasy organiczne, witaminy, kofeinę lub lecznicze wyciągi z roślin. Nakłucia podczas samego zabiegu są bardzo niewielkie, lecz swoim zasięgiem potrafią obejmować duże obszary skóry. Wstrzykiwanie preparatów stosujemy na różnych powierzchniach skóry, począwszy od małych obszarów takich jak podbródek, czoło, czy okolice oczu, kończąc na rozległych obszarach takich jak uda, brzuch czy pośladki. Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu mezoterapii to problemy pacjenta związane z sercem i układem krwionośnym, krzepliwością krwi, alergią na którąś z substancji czynnych wchodzących w skład wstrzykiwanych preparatów. Również w okresie ciąży u kobiety i czasu w którym karmi ona piersią, wykluczamy możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Zabiegi w gabinetach mezoterapia Kraków przeprowadzane są przez kompetentne osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

Za jakość usług i indywidualnie dobraną do danego pacjenta formę mezoterapii odpowiadają dermatolodzy, oraz lekarze medycyny estetycznej. Ich wykształcenie, doświadczenie i bardzo szeroka wiedza gwarantuje Państwu doskonały efekt młodej i ujędrnionej skóry po zakończeniu zabiegu.

mezoterapia mikroigłowa