Hufiec Puck

Importer części samochodowych
Części do samochodów niemieckich w hurtowych cenach.
Podzespoły do aut niemieckich
Hurtownia części do samochodów takich jak BMW ,VW itp.
Transport i specdycja
W kierunkach Niemcy -> Polska ; Polska ->Niemcy

Wsparcie przy intensywnym treningu

Kiedy bierzemy się za trening, to zawsze na początku mamy wizję tego, jak świetnie po pewnym czasie będziemy wyglądać. Jeśli więc na pierwsze efekty przychodzi bardzo długo czekać, potrafimy się zniechęcić. Dlatego właśnie warto rozumieć mechanizm pracy naszych mięśni i wspomagać je, aby każdy trening mógł przynieść naprawdę optymalne efekty.

https://szopsuple.pl/pl/c/ARGININA-AAKG/36
Suplementy diety
Na polskim rynku możemy spotkać mnóstwo suplementów diety, które między innymi spalają tłuszcz, czy pomagają szybko wyrzeźbić mięśnie. Zanim jednak sięgniemy po jakiś suplement, powinniśmy dokładnie zapoznać się z jego składem i przeanalizować jego wpływ na nasz organizm. Wiele suplementów to chemiczne mieszanki, które być może przynoszą efekt, ale też niszczą organizm i czynią go o wiele słabszym.
Co więc spożywać? Czym wspomagać się, aby było bezpiecznie i zdrowo? Przede wszystkim substancjami, które oparte są na stuprocentowo naturalnym składzie. Jako przykład podać możemy tutaj aminokwas arginina aakg.
Aby lepiej go poznać, zacznijmy od pierwszej części, czyli pojęcia arginina. W praktyce jest ona aminokwasem tak zwanym egzogennym. Oznacza to, że organizm człowieka potrafi go samodzielnie syntetyzować. A jako aminokwas stanowi źródło budulcowe dla organizmu. W przeciwieństwie jednak do tłuszczy, nie rozbudowuje tkanek tłuszczowych, ale właśnie mięśniowe. Problem jednak w tym, że w tradycyjnej postaci arginina w niewielkim stopniu wraz z krwią dociera do tkanek. PH organizmu ingeruje w jej strukturę. Dlatego stworzono połączenie argininy z kwasem alfaketoglutarowym AKG. To połączenie to właśnie arginina aakg. W takiej postaci aminokwas chroniony jest przed kwaśnym odczynem naszego organizmu. W efekcie dociera on wraz z całą swoją siłą budowania wproś do mięśni.
Właściwości, jakie wykazuje arginina aakg sprawiają, że jako suplement jest ona powszechnie stosowana jako składnik przedtreningowy. Szybko prowadzi do zjawiska pompy mięśniowej, a tym samym pomaga uzyskać optymalny efekt ćwiczeń widoczny w niedługim czasie.