Hufiec Puck

Importer części samochodowych
Części do samochodów niemieckich w hurtowych cenach.
Podzespoły do aut niemieckich
Hurtownia części do samochodów takich jak BMW ,VW itp.
Transport i specdycja
W kierunkach Niemcy -> Polska ; Polska ->Niemcy

Obudowy

W moim warsztacie samochodowym naprawiam auta wszelkiego rodzaju, różnej marki, różnej wielkości i o różnym stanie technicznym. Warsztat mam od dwudziestu lat i niemal codziennie otwieram bramy o siódmej godzinie i zaczynam prace wraz z moimi pracownikami.

To doświadczony zespół mechaników samochodowych.

Mam dużo zleceń, nowi i starzy klienci pojawiają się non stop i raczej są zadowoleni z wykonanych napraw. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach np. wstawiamy alarmy, robimy diagnostykę komputerową, obudowy akustyczne, naprawy ogólne, serwis instalacji gazowych, serwis klimatyzacji, czy naprawiamy tłumiki hałasu.
Ceny za te usługi nie są wygórowane i może dlatego tak dużo klientów zagląda do mojego warsztatu. Mam tu fajne wyposażenie np.podnośniki samochodowe, urządzenia do geometrii, mierniki, różne narzędzia takie jak komplety kluczy, prasa hydrauliczna czy przyrządy do regulacji np. sprzęgieł, ściągacze.
W pierwszym roku działalności zarobiłem trzysta tysięcy złotych, w drugim roku działalności zarobiłem trzysta trzydzieści tysięcy złotych, a w trzecim roku działalności zarobiłem już czterysta tysięcy złotych. Teraz po paroletniej działalności nie wyobrażam sobie rocznych dochodów poniżej pięćset tysięcy złotych.
Oczywiście kupuje też różne części do samochodów i do motorów. Bardzo drogie są ślizgacze, opony, zderzaki, a nieco tańsze tłumiki, obudowy akustyczne i lakier do karoserii.
Mam podpisane umowy z producentami na różne produkty.

Płacę wtedy trochę mniej i mój biznes może i dlatego się rozwija.

Na mieście wszyscy mówią, ze mój warsztat samochodowy jest jednym z najlepszych, ale ja sam nie wiem czy tak jest. Fakt robimy wszystko jak należy starannie i sumiennie, ale czy jesteśmy najlepsi? Nie wiem.
Wczoraj mieliśmy zlecenie na naprawę i wymianę automatycznych skrzyń w ciągu jednego dnia i zostaliśmy po godzinach, ale wykonaliśmy swoja prace należycie. Klient był bardzo zadowolony i dał nam dodatkowo dziesięć butelek samogonu z lasów wschodnich. Schowałem te butelki na święta.

tłumiki hałasu oraz obudowy akustyczne