Hufiec Puck

Importer części samochodowych
Części do samochodów niemieckich w hurtowych cenach.
Podzespoły do aut niemieckich
Hurtownia części do samochodów takich jak BMW ,VW itp.
Transport i specdycja
W kierunkach Niemcy -> Polska ; Polska ->Niemcy

Kurs angielskiego

Za moich dziecięcych lat w szkole uczono tylko jednego języka obcego. Był to język rosyjski.
Nie mówię, że ten język jest nieprzydatny, natomiast w obecnych czasach dużo bardziej potrzebna jest znajomość języka angielskiego. Każdy kto pragnie znaleźć w miarę dobrą pracę, musi ten język znać.

Ja również postanowiłam nauczyć się  języka angielskiego.

Na początku próbowałam to zrobić samodzielnie.
Korzystałam z różnych książek i internetowych programów. Jednakże ta forma nauki, w moim przypadku nie przyniosła pożądanych rezultatów. Ja potrzebowałam żywą istotę, która będzie na bieżąco korygowała moje błędy. Potrzebowałam nauczyciela.
Wpisałam więc w wyszukiwarkę hasło : tłumacz angielski Kraków, i zaczęłam przeglądać różnorakie oferty.
Najpierw pomyślałam o korepetycjach.

Wiele osób oferowało taką prywatną naukę języka.

Jednak po głębszym zastanowieniu, stwierdziłam, że bardziej będzie mi odpowiadała jakaś szkoła językowa. Postanowiłam więc wybrać kurs angielskiego. Różne szkoły oferowały różne ceny takich kursów. Były pomiędzy nimi znaczne różnice. Postanowiłam zgłębić temat i porozmawiać z ludźmi którzy z takich kursów korzystali. Opinie co do takich szkół były bardzo zróżnicowane. Spodziewałam się tego, bo przecież każdy człowiek ma odmienny sposób uczenia się języka. Odwiedziłam więc osobiście dwie takie szkoły. Obie oferowały bezpłatną lekcję próbną. Poszłam na te lekcje. W jednej z tych szkół urzekła mnie nauczycielka. Była to starsza, elegancka Pani, która każdego ze swych uczniów traktowała z rzadko spotykanym dziś szacunkiem. Używała też pięknego, literackiego języka polskiego. Co mówiła po angielsku tego nie wiem, bo nic nie zrozumiałam, ale urzekł mnie sposób jej mówienia. Wybrałam ofertę tej szkoły. Czuję, że ta kobieta potrafi nauczyć mnie tego języka. Jestem gotowa do pracy.

tłumacz angielskiego