Hufiec Puck

Importer części samochodowych
Części do samochodów niemieckich w hurtowych cenach.
Podzespoły do aut niemieckich
Hurtownia części do samochodów takich jak BMW ,VW itp.
Transport i specdycja
W kierunkach Niemcy -> Polska ; Polska ->Niemcy

Koła się kręcą

Doskonałe i wspaniale błyszczące felgi potrafią sprawić, że każde auto odzyska swój dawny błysk i blask.

Felgi, bo o nich tu mowa, szybko tracą swój blask, stają się matowe i łatwo poddają się różnym porysowaniom. Profesjonalna renowacja felg oznacza odpowiednie ich piaskowanie oraz pomalowanie. Czasami można zadać sobie pytanie czy to się opłaca. Jednak efekt auta, którego opony umieszczone są na super gładkich i błyszczących felgach jest piorunujących i wart zachodu.
Odnawianie felg jest procesem nie łatwym i wymagającym, dlatego dobrze jest to zadanie zlecić profesjonalnej firmie. Koszt takiej renowacji, w dużej mierze zależy od materiału z jakiego wykonana jest dana felga. Czasami opłaca się kupić nowe felgi, niż reperować stare i zużyte. Dobrze jest więc doskonale obliczyć sobie koszt renowacji.

Renowacja felg to prostowanie ich obręczy, polerowanie rantów, piaskowanie i malowanie nietypowym i bardzo mocnym i trwałym lakierem.

Czasami całkowita naprawa felg jest niemożliwa lub bardzo trudna. Wtedy najlepszym wyjściem jest kupienie odpowiednich felg. Tak się dzieje w przypadku felg wykonanych ze stali, natomiast inaczej wygląda sytuacja gdy felgi zrobione są z aluminium. Materiał aluminium jest miękki i łatwo poddaje się przeróżnym obróbkom. Łatwo jest go zgiąć i łatwo jest poprawić wszelkie uszkodzenia.
Jednak zawsze najprostsze do usunięcia są w alufelgach różnego rodzaju bicia boczne. Bardzo trudno i ciężko jest usunąć uszkodzenia w typie pęknięć czy powstałych ubytków.
Uszkodzenia jakie są na feldze doskonale opiszą odpowiedni fachowcy i oni zrobią wycenę naprawy. Dlatego zawsze dobrze jest skorzystać z porad fachowców. My sami nie wiemy jak zobaczyć wszystkie uszkodzenia na felgach i jak odpowiednio je zlikwidować.
Felgi to bardzo duża ozdoba naszych samochodów, dlatego dobrze jest o nie dbać. Koszt felg aluminiowych na cztery koła to około 2000 zł. Koszt naprawy i zaimpregnowania używanych felg może być o wiele mniejszy. Zatem dbajmy o koła naszych samochodów.