Hufiec Puck

Importer części samochodowych
Części do samochodów niemieckich w hurtowych cenach.
Podzespoły do aut niemieckich
Hurtownia części do samochodów takich jak BMW ,VW itp.
Transport i specdycja
W kierunkach Niemcy -> Polska ; Polska ->Niemcy

Interesujące informacje na temat metod odmłodzenia swojego ciała.

Medycyna przeciwstarzeniowa to wyrażenie, które dla sporej ilości osób jest pojęciem mało znanym. Stanowi ona bowiem względnie młodą gałąź medycyny, i to niezbyt w Polsce znaną (jeszcze!). Czym w takim razie ona jest i z jakiej przyczyny warto się nią zainteresować?

Tak więc medycyna przeciwstarzeniowa, jak sama nazwa pokazuje, ma za zadanie przedłużyć czas życia człowieka, zachować – mimo przybywających lat – jego znakomity wygląd, usprawnić pamięć, zmniejszyć ryzyko występowania chorób starczych itp. To znaczy, że: jest to dalszy krok w stronę nieśmiertelności człowieka.

Oczywiście budzą się w tej sprawie pewne wątpliwości – czyż naprawdę jesteśmy w stanie utrzymywać proces starzenia w sztywnych, medycznych ryzach? Czy naprawdę można zredukować ryzyko chorób starczych do minimum? Czy posiadamy aż tak bardzo ogromny wpływ na starzejące się nasze ciało? Kontrowersje te nie biorą pod uwagę jednak głównej kwestii medycyny przeciwstarzeniowej, czyli, że genetyka ledwie w 1/5 odpowiada za to, jak starość przeżywamy. Pozostałe 4/5 to z kolei tak zwany styl życia, to znaczy: sposób żywienia się, aktywność sportowa, sposoby wypoczynku, nastawienie do życia itp.

medycyna przeciwstarzeniowa


Właśnie z tej przyczyny w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej organizuje się na przykład wczasy dla aktywnych, zmianę sposobu odżywiania się, dbałość o relaks (i powiązaną z tym walkę z uzależnieniem od pracy), czyli oferuje się zwyczajnie zrewidowanie troskliwości o własne życie, i to już od początku życia.

Zostaje zatem kwestia: czy ta nowatorska gałąź medycyny zostanie przyjęta w naszym kraju? Bardzo prawdopodobne, że tak, przede wszystkim z tej przyczyny, że już można obserwować różne turnusy odchudzające i podobne przedsięwzięcia dla osób w średnim wieku, jakie chcą odwrócić proces starości. Coraz częściej można usłyszeć też o dietach przeciwstarzeniowych, o ćwiczeniach hamujących dysfunkcje mózgu, słowem: o ponownej refleksji nad swoim życiem oraz starzeniem się. Przyjęcie się tej formy medycyny jest więc u nas nadzwyczaj możliwe.