Hufiec Puck

Importer części samochodowych
Części do samochodów niemieckich w hurtowych cenach.
Podzespoły do aut niemieckich
Hurtownia części do samochodów takich jak BMW ,VW itp.
Transport i specdycja
W kierunkach Niemcy -> Polska ; Polska ->Niemcy

Chcesz zatrzymać zadbany wygląd samochodu? Myj felgi regularnie!

Jeśli masz samochód oraz troszczysz się o jego wizerunek, to prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że ważną rzeczą dla zadbanego oblicza twego wozu są wypielęgnowane felgi. Osad, jaki pojawia się na owym fragmencie kół samochodu, nie wydaje się być prosty do czyszczenia – tworzy się on albowiem w trakcie zatrzymywania, gdy rozgrzane opiłki pochodzące z klocków hamulcowych przyczepiają się do felg.

De facto – pomimo tego, co może przychodzić do głowy – to owe opiłki przeważnie odpowiadają za ubrudzenia felg, w wyraźnie wyższym stopniu niż zwyczajny brud uliczny. Wbrew wszystkiemu aczkolwiek, usunięcie tego rodzaju plam nie jest bynajmniej aż tak skomplikowane jak się wydaje, a może także być zgoła bezproblemowe. Sęk w tym tylko, żeby wykonywać to należycie często – o ile nie przypominamy sobie o tym zbyt rzadko oraz mamy na uwadze czystość felg regularnie, to każde kolejne mycie staje się coraz to mniej trudną pracą.

A jak wyłonić adekwatny preparat do czyszczenia felg? Większa część tego typu środków w pierwszej chwili prezentuje się podobnie – są one opakowane we flakony, które posiadają rozpylacz. Rozliczne środki istniejące na rodzimym rynku mają aczkolwiek różnorodne właściwości, zatem przed wyselekcjonowaniem jednego z nich, należałoby przeczytać opinie zawodowców, z którymi jest sposobność zaznajomić się podczas czytania gazet motoryzacyjnych. Należałoby także pamiętać o niektórych zasadach, jakie powinno się szanować w ciągu samego przebiegu mycia. Jedną z owych reguł jest choćby to, że proces mycia powinien być dokonywany na felgach zimnych – praca na felgach ciepłych jest stanowczo odradzana przez znawców. Nie należy także dołować się, gdy niektóre fragmenty felgi, także po polerowaniu, pozostają brudne. Świadczy to o tym, że prawdopodobnie są one trudno osiągalne i powinno się wtedy doprowadzić w tym miejscu specyfik z wykorzystaniem odpowiedniego pędzla. Również krótkotrwałe pucowanie może przynieść w takim przypadku powalające wyniki.

Wpis powstał przy współpracy z DetailStore