Hufiec Puck

Importer części samochodowych
Części do samochodów niemieckich w hurtowych cenach.
Podzespoły do aut niemieckich
Hurtownia części do samochodów takich jak BMW ,VW itp.
Transport i specdycja
W kierunkach Niemcy -> Polska ; Polska ->Niemcy

Artykuły religijne

Artykuły religijne

 

świeczki dewocjonalia

 

 

Zgodni wobec Kościoła

Będąc elementem struktury Kościoła Katolickiego jesteśmy zobligowani do odbywania różnych rytuałów. Kościół stawia przed nami konieczność posiadania i bycia przygotowanym na rozmaite sytuacje religijne w naszym duchowym życiu. Choćby coroczna wizyta księdza po kolędzie. Wypada być przygotowanym i posiadać swoje dewocjonalia.

 

Czym są hurtownie dewocjonaliów?

Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wiele oferuje w tym zakresie hurtownia dewocjonaliów. W asortymencie można odnaleźć wspomniane komplety kolędowe, na które składają się krzyż, świeczniki, świece, miseczka, kropidło. Odnajdziemy także przepiękne lampiony na roraty, modlitewniki, różańce, krzyże i krzyżyki, świece i szaty liturgiczne, obrazy sakralne i bogatą literaturę.
Dewocjonalia mogą być również skatalogowane pod hasłami, które ułatwią nam odnalezienie odpowiednich akcesoriów, o których być może nawet nie będziemy wiedzieli, że są potrzebne w określonych okolicznościach. Pod hasłem chrzest święty odnajdziemy: szatki liturgiczne z uwzględnieniem płci dziecka, świece ręcznie zdobione, pamiątki w postaci obrazków, literaturę, pamiątki.

 

różaniec dewocjonalia

 

Co na Komunię?

Przy okazji organizacji Pierwszej Komunii Świętej nie może zabraknąć takich artykułów jak różaniec czy modlitewnik, alba komunijna, świeca czy choćby zaproszenia na uroczystość. Można również wyposażyć młodego człowieka w Biblię, a także obdarować biżuterią religijną jak np. łańcuszek z krzyżykiem czy srebrną bransoletkę.

 

Sklep nie tylko dla księży, ale dla każdego katolika

Hurtownia dewocjonaliów zapewnia również zaopatrzenie dla kapłanów katolickich. Można znaleźć szaty liturgiczne takie jak ornaty, kapy, stuły, alby kapłańskie, komże, sutanny, bursy, stroje dla ministrantów. Szeroka oferta, która zapewnia hurtownia dewocjonaliów z pewnością pozwoli na upamiętnienie odpowiednimi prezentami wyjątkowych chwil, jakimi są w życiu katolika chrzciny czy ślub. Odpowiednim upamiętnieniem uroczystych chwil i ważnych uroczystości w życiu duchowym może być piękna świeca, obraz z wizerunkami świętych, bogato zdobiona i oprawiona biblia i wiele innych artykułów o charakterze religijnym.